نیت دیاز: کانر و حبیب هر دو از من سیلی خورده اند، چطور میتوانند خود را قهرمان بدانند؟

فایتر جنجالی یو اف سی نیت دیاز، روز گذشته در گفتگویی با آریل هلوانی در رابطه با دشمنی اش با حبیب نورماگومدوف و مبارزاتش در مقابل کانر مک گرگور صحبت کرد. دیاز عقیده دارد که او شاه گروه سبک وزن یو اف سی میباشد و دلایل او: شکست دادن قهرمان سابق این وزن کانر مک گرگور، و سیلی زدن به قهرمان فعلی سبک وزن حبیب نورماگومدوف است.

هلوانی – شما میگویید که شاه گروه سبک وزن هستید، پس حبیب بدون شکست چی؟ خیلی ها او را قهرمان این وزن میدانند.

دیاز – من قبلا هم به شما گفته ام. حبیب پیش از این از من یک سیلی خورده. من کانر را در مقایسه با او (حبیب) سریع تر و بهتر زدم… او (حبیب) خیلی از خود راضی شده و خود را مخفی کرده. من احتیاجی به مبارزه با حبیب ندارم، چراکه قبلا او را شکست داده ام… او فقط ادای یک فرد خاکی و مودب را در می آورد، ولی من گول این چرت و پرت ها را نمیخورم. من هرگز برای یک مبارزه به دنبال آنها (کانر و حبیب) نمی افتم. آنها هستند که برای مبارزه با من به دست و پای من بیافتند… من همین جا قهرمانی حبیب (و کانر) را انکار میکنم. کانر و حبیب هر دو از من سیلی خوردند، چطور میتوانند خود را برنده بدانند؟

هلوانی – کی به حبیب سیلی زدی؟

دیاز – در یکی از رویدادهای WSOF و دلیلش هم این بود که او بر خلاف چیزی که همه فکر میکنند، مودب و خاکی نیست. او با دوستانش در آنجا از من عکس میگرفتند و مرا مسخره میکردند. من هم او را با یک سیلی تنبیه کردم و او از ترس خود را خراب کرده بود. تیم او هیچ غلطی نکرد…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.