هنری سهودو: میدانم که مورائس قدرت ناک اوت کردنم را دارد

Marlon Moraes Henry Cejudo

کل کل هنری سهودو و مارلون مورائس پیش از مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۸ وارد فازی نو شد. مارلون در مصاحبه‌ای برد سهودو در مقابل تی جی دیلاشا را شانسی‌ تلقی‌ کرد و از شانس برد خود در مقابل هنری سهودو سخن گفت. این دو، شنبه شب برای کسب عنوان قهرمانی خروس وزن به مصاف هم میروند. 

پس از صحبتهای اخیر مارلون، هنری در مصاحبه‌ای با ‌ام ام‌ ای جانکی گفت:

من به او احترام میگذارم، این را جدا میگویم. من به مارلون احترام میگذارم با اینکه او در مورد من مهربانانه فکر نمیکند. به عنوان یک فایتر به او احترام میگذارم. میدانم که او توانایی‌ ناک اوت کردن من را دارد و من با این موضوع کنار آمده ام. احتمال برد من در مقابل او ۵۰ درصد است. شاید بازی را واگذار کنم مخصوصا در مقابل رقیبی با آن کیفیت. اما من هوشیار و زیرکانه وارد آن مسابقه خواهم شد. او تا بحال با رقیبی مثل من روبرو نشده است – نه یک فایتر بلکه یک رقیب. من راهی‌ برای شکست دادن او پیدا خواهم کرد. پس بهتر است که او من را ناک اوت و یا من را وادار به تپ کردن کند، اما من راهی‌ برای شکست او پیدا خواهم کرد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.