دانا وایت: بازی برگشت حبیب – کانر قطعا در برنامه های آینده ما جا دارد

conor vs khabib

سازمان یو اف سی دیروز مبارزه حبیب نورماگومدوف را در مقابل داستین پویریر رسما اعلام کرد. بااینحال این مبارزه حدودا ۲ ماه پس از قهرمان (موقت) شدن داستین پویریر اعلام شد، و بر خلاف انتظارات رسمی شدن این دیدار کمی طول کشید.

بدون شک مذاکرات یو اف سی با کانر مک گرگور در این رابطه نقش بزرگی داشت. اینطور که بنظر میرسد مک گرگور فقط مشتاق روبرو شدن با نورماگومدوف است، ولی قهرمان سبک وزن و ایجنت او عقیده دارند که ستاره ایرلندی اول میبایست از سد یکی از مدعیان سبک وزن عبور کند (گیچی، پویریر، فرگوسن، کابوی).

دانا وایت رئیس یو اف سی بتازگی در گفتگویی با کانال ای اس پی ان، در این رابطه صحبت کرد:

وایت – او (مک گرگور) مداوم در حال تمرین کردن است. ما اول میبایست نتیجه بازیهای آینده را ببینیم (حبیب – پویریر و فرگوسن – کابوی)، و پس از آن حریف بعدی کانر را مشخص خواهیم کرد.

ای اس پی ان – آیا مبارزه حبیب در مقابل مک گرگور در برنامه های آینده شما جا دارد؟

وایت – صد در صد این بازی در برنامه های ما هست. کانر این مبارزه را میخواهد. و همان طور که گفتم پس از بازی فرگوسن – کابوی، و حبیب – پویریر ما حریف بعدی او را مشخص میکنیم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.