دلایل نیت دیاز برای مسابقه در مقابل انتونی پتیس

پس از کش و قوس‌های فراوان و مطرح شدن اسامی چندی از فایتر‌های سرشناس یو اف سی‌ از جمله تایرون وودلی، داستین پویریر و کانر مک گرگور، سرانجام نیت دیاز پس از دوری سه ساله، در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۱ با انتونی پتیس روبرو خواهد شد. او که در برنامه آریل هلوانی شرکت کرده بود در مورد حریف خود گفت:

فکر می‌کنم که این بهترین مسابقه باشد. او در آخرین بازی خود برد مهمی‌ را کسب کرد و او یکی‌ از بهترین‌ها در این دسته به شمار میرود. او سرگرم کننده‌ترین فایتر یو اف سی‌ است و من آن را دوست دارم. 
او کسی‌ است که من از دیدن مسابقات او لذت میبرم و بازی او را به دیگر فایترها ترجیح میدهم. بازی دیگران خسته کننده شده. اگر قرار باشد که من در انتخاب مسابقه و حریف تصمیم گیرنده باشم، من به دنبال مسابقه‌ای هستم که نه تنها برای من بلکه برای هواداران نیز جالب باشد. اگر من یک هوادار باشم میخواهم مسابقه‌ای جالب و تماشایی را مشاهده کنم نه یک مسابقه خسته کننده. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.