فایتر های یو اف سی برنده دیدار فرگوسن – سرونی را پیش بینی کردند

تونی فرگوسن و دونالد سرونی روز یکشنبه (۹ ژوئن، ۱۹ خرداد) در رویداد UFC 238 با یکدیگر به میدان مبارزه میروند. پیش از این دیدار چندین نفر از مبارزان سرشناس یو اف سی، برنده این مبارزه را پیش بینی کردند (خبر گزاری بی. جی. پن).

کوین لی – فایت خوبی خواهد شد. اگر بخواهیم که این مبارزه را تجزیه وتحلیل کنیم، نکات متعددی وجود دارد. از لحاظ لگد، کابوی دارای مزایای زیادی است و او این را در مقابل ال (آیاکویینتا) نشان داد. ولی تونی فوت و فن هایش را قشنگ تر قاطی میکند، مخصوصا با دست هایش… بنابر این من تونی را به عنوان برنده انتخاب میکنم. فکر کنم که تونی در اواخر بازی کابوی را متوقف کند.

فلیشا اسپنسر – پیش بینی این مبارزه مشکل است. من همیشه پول هایم را روی کابوی میگذارم و فکر میکنم که او برنده شود.

ولکان اوزدمیر – این فایتی دیدنی خواهد شد. من تونی را انتخاب میکنم. او اخیرا مشکلات شخصی زیادی داشته، ولی همچنان تونی است. او در تمام زمینه ها خطرناک است. روی کمر، ایستاده… او وحشی است و فکر کنم که برنده خواهد شد.

بنیل داریوش – اگر فک تونی مثل همیشه باشد و زیاد آسیب ندیده، او پیروز از میدان خارج خواهد شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.