حبیب نورماگومدوف اکنون پر درآمدترین ورزشکار یو اف سی

Khabib-Nurmagomedov-glad-1024x682

قرارداد جدید حبیب نورماگومدوف با یو اف سی، او را اکنون به پر درآمدترین مبارز این سازمان تبدیل کرده است. ایجنت نورماگومدوف در طی گفتگویی با خبرگزاری ام ام ای فایتینگ در رابطه با قرارداد جدید فایترش گفت:

ما از این قرارداد بسیار راضی و خوشحال هستیم. هوای ما را درست و حسابی داشتند، و ما از این بهتر گیرمان نمی آمد. ما بسیار سپاسگزاریم (از یو اف سی) ساده ترین مذاکره ای بود که تا به حال انجام داده ام. منصفانه بود. این یکی از بزرگترین معاملات تاریخ UFC است.


به عقیده من حبیب بهترین فایتر پاند فور پاند (بدون در نظر گرفتن وزن، بهترین) فعلی یو اف سی میباشد. او تابحال شکست نخورده، با ضربه کسی به زمین نخورده و هیچ راندی را نیز تابحال نباخته. بدون استفاده از مواد نیروزا.


به همین دلیل او امروز پر درآمدترین ورزشکار یو اف سی است. و من الکی حرف نمیزنم. آنها (یو اف سی) به من مدرک نشان دادند. حقوق او اکنون از تمامی ورزشکاران یو اف سی بالاتر است.

مبارزه حبیب نورماگومدوف در مقابل داستین پویریر در رویداد UFC 242، اولین مبارزه قهرمان سبک وزن در قرارداد جدیدش میباشد.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.