تونی فرگوسن دونالد سرونی را متوقف کرد

تونی فرگوسن امشب موفق شد که دوازدهمین پیروزی پیاپی خود را در گروه سبک وزن، در مقابل دونالد سرونی کسب کند. بااینحال این مبارزه بی حاشیه نبود. در راند اول این دیدار ما شاهد یک مبارزه پایاپای بودیم، ولی فرگوسن در راند دوم به حریفش آسیب زیادی رساند.

تونی با سرعت و فشار زیاد، سرونی را با ضربات جب و لگدهای پیاپی مداوم تحت حمله قرار داده بود. پس از سوت پایان راند دوم تونی ضربه جب دیگری به سرونی زد که میتوانست باعث شکست وی در این مسابقه شود. سرونی با یک بینی شکسته و صورت آسیب دیده پیش از شروع راند سوم، هنگامی که برای خارج کردن آب بینی اش فین کرد، چشم ضربه دیده او باد کرد و چشم راست او کاملا مصدود شد.

دکتران یو اف سی نیز این دیدار را متوقف کردند. پس از اتمام مبارزه فرگوسن اعلام کرد که قصد وی پیروز شدن از این طریق نبود، و حتی حاضر است که دوباره با کابوی روبرو شود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.