قرارداد علی اکبری با ای سی ای فسخ شد

amir aliakbari

به گزارش رسانه آمریکایی شرداگ، امیر علی اکبری از تعهدات قراردی خود با سازمان ACA آزاد شده و بزودی میتواند در UFC مشغول به فعالیت شود.

علی اکبری در تاریخ ۱۴ اردیبهشت اعلام کرد که با یک قرارداد ۴ – مبارزه ای به سازمان یو اف سی ملحق شده است. بااینحال مسئولان سازمان ACA قرارداد علی اکبری را زیر سوال بردند و مدعی شدند که مبارز ایرانی همچنان با آنها زیر قرارداد است.

به گفته رسانه شرداگ، الکسی یاتسنکو پرزیدنت سازمان ای سی ای اعلام کرد که قرارداد علی اکبری اکنون با سازمان روسی فسخ شده است:

یاتسنکو – پس از مذاکرات ما با تیم علی اکبری، ما (ACA) در رابطه با مشکلات قراردی اخیر خسارتی پیشنهاد کردیم و تیم مدیریت علی اکبری نیز این مبلغ را قبول کرد. به همین دلیل موسس لیگ ما ماریبک خاسیف تصمیم گرفت که علی اکبری را از تعهدات قراردادی اش آزاد کند. این خسارت برای امور خیریه استفاده خواهد شد.

علی اکبری در دسامبر سال ۲۰۱۷ با امضای یک قرارداد ۴ – مبارزه ای، در ای سی ای مشغول به فعالیت شد. او برای سازمان روسی ۳ بار به میدان رفت و هر ۳ مبارزه خود را با پیروزی تمام کرد. علی اکبری در آخرین مبارزه خود شلتون گریوز را در راند اول از طریق ناک اوت فنی شکست داد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.