کریس وایدمن در صدد بالا رفتن به وزن لایت هوی ویت

chris-weidman-ufc-194-1-1024x639

کریس وایدمن پس از ازدست دان عنوان قهرمانی میان وزن در مقابل لوک راکهولد، دوران خوبی نداشته و در ۳ سال اخیر، ۳ باخت و فقط یک برد در کارنامه خود کسب کرده است. وایدمن در گفتگویی با خبرگزاری ام ام ای جانکی در رابطه با بالا رفتن به گروه سبک وزن سنگین یو اف سی صحبت کرد:

وایدمن – من ۲ عمل جراحی پیاپی داشته ام و وزنم بالا رفته. من به تمامی اهدافی که در گروه میان وزن داشتم، رسیده ام. من کمربند میان وزن را تابحال ۴ بار به کمر بسته ام و واقعا دوست داشتم که این اتفاق دوباره رخ میداد، البته منظور من این نیست که دیگر نمیتوانم در این وزن قهرمان شوم. ولی وزن کم کردن برای من مشکل شده، و من دوست دارم ببینم که در یک وزن بالاتر و بدون کم کردن وزن، عملکرد من چگونه خواهد بود.

من بزرگترین فایتر در وزن ۹۳ کیلو نخواهم بود. از این مطمئن هستم. بااینحال کوچک ترین هم نیستم. فکر میکنم که برای خیلی از لایت هوی ویت ها مشکل ساز خواهم شد.

وایدمن در ادامه افزود که او در ماه اکتبر، آماده رقابت میباشد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.