کلوین گستلوم، پیروزی آدسانیا را در مقابل رابرت ویتیکر پیش بینی کرد

کلوین گستلوم و رابرت ویتیکر قرار بود که در رویداد یو اف سی ۲۳۴، برای عنوان قهرمانی میان وزن یو اف سی مبارزه کنند. ولی قهرمان میان وزن یو اف سی روز پیش از مبارزه مصدوم شد، و این دیدار از رویداد یو اف سی ۲۳۴ خط خورد.

۲ ماه بعد، کلوین گستلوم و ایزرائیل آدسانیا برای عنوان موقت میان وزن، در رویداد یو اف سی ۲۳۶ به میدان رفتند و آدسانیا قهرمان موقت میان وزن یو اف سی شد. رابرت ویتیکر و ایزرائیل آدسانیا طبق گزارشی از رسانه MMA DNA قرار است که در ماه اکتبر، در رویداد یو اف سی ۲۴۳ با یکدیگر روبرو شوند.

کلوین گستلوم بتازگی در سایت توییتر در این رابطه گفت؛

گستلوم – پیش بینی این مبارزه ساده نیست، ولی من احترام زیادی برای ایزرائیل قائلم (پس از یو اف سی ۲۳۶). او در یو اف سی ۲۳۶ جدا خوب بازی کرد، درحالیکه من نتوانستم عملکرد خوبی داشته باشم. او دل و جرات بالایی نشان داد. بنظر من او در مقابل ویتیکر پیروز خواهد شد، و پس از آن ما شاهد یک ریمچ خواهیم بود. البته وقتی که من هم مسابقه بعدیم را با پیروزی تمام کنم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.