حبیب نورماگومدوف: تونی فرگوسن سزاوار مبارزه قهرمانیست، امیدوارم که روزی با او مبارزه کنم

khabib nurmagomedov

سازمان یو اف سی تابحال در 4 مرحله، برای روبرو کردن حبیب نورماگومدوف و تونی فرگوسن در تلاش بوده. بااینحال هر 4 بار به دلیل مصدوم شدن یکی از حریفان، این تلاش ها بدون نتیجه مانده است.

تونی فرگوسن پس از شکست دادن دونالد سرونی در رویداد UFC 238، بدون شک به اصلی ترین مدعی قهرمانی گروه سبک وزن تبدیل شد. بااینحال پس از اتمام رقابت های UFC 238 دانا وایت تا جایی که میشد، در مورد موقعیت ال کوکویی در گروه، و مبارزه بعدی او با سیاست صحبت کرد. اینطور که بنظر میرسد رئیس یو اف سی در صدد برگزاری یک ریمچ بین فرگوسن و سرونی میباشد.

حبیب نورماگومدوف در گفتگویی با کانال ای اس پی ان در این رابطه گفت:

نورماگومدوف – مبارزه جالبی بود ولی فقط یک مبارزه سر پایی بود. این استایل من نیست. من حریفانم را له میکنم… سبک بازی من با کابوی فرق میکند. لگدهای کابوی خوب هستند ولی بنظر من بوکسر زیاد خوبی نیست. البته جب کابوی بد نیست ولی وقتی که حریفی او را تحت فشار قرار میدهد، بازی او خراب میشود. او از لحاظ روانی قوی نیست. آیا تونی فکر میکند که من مانند باقی حریفان قبلی او، با او ایستاده مبارزه میکنم؟ تونی کور خوانده. او لاغر است و من او را مانند بقیه به زمین انداخته و سپس متوقف میکنم. من با تمامی حریفان قبلی او فرق میکنم.

ای اس پی ان – آیا بنظر شما، تونی سزاوار این است که با برنده شما (حبیب) و داستین روبرو شود؟

نورماگومدوف – البته همینطور است. او (تونی) صد در صد سزاوار یک مبارزه قهرمانی است. او 12 برد پیاپی دارد و بدون شک لایق این شانس است. امیدوارم که ما روزی با هم مبارزه کنیم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.