دانا وایت در مورد مسابقه بعدی درن تیل صحبت کرد

darren till

درن تیل (۱۷ برد – ۱ باخت) در آخرین بازی خود که به مسابقات یو اف سی‌ ۲۲۸ برمیگردد شکست سنگینی‌ در مقابل خورخه ماسویدال (۳۳ برد – ۱۳ باخت) متحمل شد. او که راند اول مسابقه را به نفع خود به پایان برده بود و به نظر میرسید که مسابقه‌ای نسبتا آسان را پیش رو داشته باشد در راند دوم و با ضربه ماسویدال ناک اوت شد. 

به گفته دانا وایت یو اف سی‌ به دنبال رقیبی برای مسابقه بعدی درن تیل میباشد:

ما امروز در این رابطه صحبتی‌ داشتیم. فردا ما جلسه مهمی‌ در مورد مچ میکینگ خواهیم داشت و صحبت از آن مسابقه هم خواهیم کرد.

به نظر می‌رسد که صحبت از لئون ادواردز انگلیسی، هموطن درن تیل به میان آماده است. ادواردز پس از شکست گونار نلسون چندین بار از علاقه خود به بازی در مقابل درن تیل صحبت کرده بود. دانا در این مورد گفت:

ما در آن مورد هم صحبت کردیم. آن دو نفر از هم خوششان نمیاید. شاید با برگزاری چنین مسابقه‌ای کشور را به دو قسمت تبدیل کنیم. فکر می‌کنم که این مسابقه بزرگی‌ در انگلیس شود. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.