“گانگستر آمریکایی” چیل سانن اعلام بازنشستگی کرد

Chael-Sonnen1-1-1024x639

چیل سانن (۳۰ برد – ۱۷ باخت) امروز پس از شکستش در رویداد بلاتور ۲۲۲، اعلام بازنشستگی کرد. سانن که امروز با حریف برزیلی لیوتو ماچیدا (۲۶ برد – ۸ باخت) روبرو شده بود، در راند دوم این دیدار از طریق ناک اوت فنی مسابقه را به حریفش واگذار کرد.

چیل سانن – من در طول دوران حرفه ایم، دوران خوب و سرگرم کننده ای داشته ام. اسکات کوکر (رئیس بلاتور) به من یک قرارداد ۵ مبارزه ای داد، و به من اجازه داد که آنها را به پایان برسانم. خانم ها و آقایان، من رفتم. خداحافظ، و از خاطرات به یاد ماندنی سپاسگزارم.

چیل سانن در دوران مبارزه اش در UFC یکی از مدعیان قهرمانی این سازمان بود، و در ۲ نوبت با اندرسون سیلوا، و ۱ بار با جان جونز به میدان رفت. بااینحال سانن هرگز طعم قهرمان شدن در یو اف سی را نچشید. “گانگستر آمریکایی” پس از اعلام بازنشستگی، در گفتگویی با آریل هلوانی گفت:

سانن – من آخرین گلوله ام را امروز شلیک کردم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.