دنیل کورمیر: مسابقه من در مقابل میوچیچ احتمالا آخرین مسابقه من است

Daniel-Cormier-arg-1-1024x639

دنیل کورمیر بارها در مورد تاریخ بازنشستگی خود در تاریخ ۲۰ مارس و در سن ۴۰ سالگی صحبت کرده بود اما این اتفاق به دلیل مصدومیت وی رخ نداد. دانا وایت پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ پیشتر در مورد ۳ مسابقه احتمالی‌ دنیل کورمیه پیش از بازنشستگی او صحبت کرده بود اما با توجه به دوری کورمیر از میادین، این مسابقات به نظر می‌رسد که تنها با دیداری در مقابل میوچیچ به پایان برسد. 

در مصاحبه‌ای با خبرگزاری تی‌ام زی کورمیر گفت: 

میدانید، من همیشه گفته‌ام که میخواهم تا ۴۰ سالگی مسابقه دهم و این اتفاق میتوانست در تاریخ ۲۰ مارس رخ دهد (در مسابقات یو اف سی‌). متاسفانه به آن تاریخ نرسیدم، پس اگر به حرفی‌ که زدم پایبند باشم (اعلام بازنشستگی در ۴۰ سالگی)، نبرد من با میوچیچ آخرین مسابقه من خواهد بود. انتظار مسابقه دیگری را پس از این ندارم.

در حال حاضر دنیل کورمیر قهرمان سنگین وزن سازمان یو اف سی‌ است. او سال پیش برای عنوان قهرمانی در سنگین وزن به مصاف استیپه میوچیچ رفت که با ناک اوت کردن میوچیچ به قهرمان جدید این وزن تبدیل شد. این دو در دیداری دوباره در تاریخ ۱۸ آگوست و در یو اف سی‌ ۲۴۱ با هم روبرو خواهند شد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.