واکنش جان جونز به آمدن کریس وایدمن به گروه “لایت هوی ویت”

قهرمان لایت هوی ویت یو اف سی به اظهارات اخیر کریس وایدمن واکنش نشان داد. کریس وایدمن بتازگی در گفتگویی با رسانه ام ام ای جانکی اعلام کرد که بازی بعدی وی در وزن ۹۳ کیلو برگزار میشود، و او مطمئن است که برای بسیاری از مبارزان این گروه مشکل ساز خواهد شد.

وایدمن به ام ام ای جانکی – صادقانه بگم، من فکر میکنم که با کشتی و جوجیتسوم برای خیلی ها در این گروه مشکل ساز بشم. ضمنا قدم هم بلنده و قدرت ناک اوت کردن هم دارم. مخصوصا در یک وزن بالاتر، فکر کنم که به سود من باشه. کشتی و جوجیتسوی من از او (جان جونز) بهتر است.

جان جونز بتازگی در توییتر نوشت:

جونز – کریس می داند من کجا هستم.

کریس وایدمن در جواب نوشت:

وایدمن – دارم میام!

پیش از تصمیم کریس وایدمن از بالا رفتن به گروه لایت هوی ویت (سبک وزن سنگین)، مبارزانی مانند انتونی اسمیت و تیاگو سانتوس نیز به این گروه پیوستند. اسمیت پس از ۳ برد پیاپی، مبارزه ای برای عنوان قهرمانی دریافت کرد (تایتل شات). تیاگو سانتوس نیز بزودی در تاریخ ۱۶ تیر (۷ جولای) به دیدار جان جونز میرود.

در همین رویداد (UFC 239) لوک راکهولد نیز اولین مبارزه خود را در گروه سبک وزن سنگین در مقابل یان بلاهویچ برگزار میکند.  

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.