اسکات کوکر: هنوز روی ارون پیکو حساب کنید

aaron pico

رویداد بلاتور ۲۲۲ که روز گذشته در شهر نیو یورک برگزار شد، با دومین شکست پیاپی ارون پیکو همراه بود. مبارز ۲۲ ساله آمریکایی، یکی از بزرگترین استعدادهای سازمان بلاتور بشمار میرود، و دومین شکست وی از طریق ناک اوت باعث نگرانی بسیاری از هواداران و مطبوعات شد.

اکثریت رسانه های آمریکایی “مچ میکینگ” سازمان بلاتور را زیر سوال برده و عقیده دارند که پیکو میبایست اول با حریفان آسان تری روبرو شود، و رفته رفته مبارزات سخت تری را دریافت کند. به دلیل اینکه پیکو در حال حاضر تجربه کافی را ندارد و استعداد بزرگی مانند او میبایست درست پرورش داده شود.

صحنه پیروزی آدم بوریچ (۱۳ برد – ۰ باخت) در مقابل ارون پیکو (۴ برد – ۳ باخت).

بااینحال رئیس بلاتور هنوز روی ارون پیکو حساب میکند و از رسانه ها درخواست کرد که آنها نیز همین عقیده را داشته باشند.

هنوز روی این پسر (ارون پیکو) حساب کنید. پیکو هنوز در حال آموزش است و همانطور که خودش گفت: من کشتی بلدم بگیرم، بوکس هم بلدم، فقط باید مبارزه کردن یاد بگیرم…

“گیم پلن” (تاکتیک مسابقه) پیکو در این مبارزه خوب بود. و بیشتر مبارزه تحت کنترلش بود. او فقط یک اشتباه کوچک انجام داد و دیدید که چه اتفاقی افتاد. این قسمتی از بیزنیس ماست و این اتفاق میتوانست برای هر کسی رخ دهد.

من چند هفته پیکو را به حال خودش میگذارم تا او بتواند استراحت کامل را بکند. پس از آن برای قدم بعدی او صحبت خواهیم کرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.