چرخش دانا وایت: فکر کنم بازی بعدی تونی برای عنوان قهرمانی باشد

dana white

تونی فرگوسن پس از شکست دادن دونالد سرونی در رویداد UFC 238، بدون شک به اصلی ترین مدعی قهرمانی گروه سبک وزن تبدیل شد. بااینحال پس از اتمام مبارزه، وایت، فرگوسن را به عنوان مدعی قهرمانی اصلی اعلام نکرد. اینطور که بنظر میرسید رئیس یو اف سی در صدد برگزاری ریمچ مک گرگور-نورماگومدوف بود.

لازم به ذکر است که حبیب نورماگومدوف بتازگی با روبرو شدن دوباره با مک گرگور مخالفت کرد و گفت: مبارزه قهرمانی سزاوار افراد دیگری مانند فرگوسن است، و کانر مک گرگور که در ۳ سال آخر بردی نداشته لایق این مبارزه نیست.

دانا وایت بتازگی در گفتگویی با رسانه  Guerilla Cross Radio در این رابطه گفت.

دانا وایت – حبیب در ماه یپتامبر (شهریور) با داستین پویریر در ابوظبی مبارزه میکند. بعد از آن نمیدانم چه اتفاقی خواهد افتاد. ببینیم چه میشود. تونی فرگوسن در هفته ای که گذشت، یک برد خیلی خوب در مقابل سرونی داشت. بنابراین حدس من این است که تونی نفر بعدی باشد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.