گگارد موساسی: احتمال دوپینگ دیلاشا را میدادم

gegard mousasi

گگارد موساسی قهرمان میان وزن بلاتور و یکی‌ از جدی‌ترین مدعیان سابق میان وزن یو اف سی‌ در اظهار نظر‌ی به استفاده تی جی دیلاشا از ایپو واکنش نشان داد. فایتر ارمنی متولد تهران پس از مصاحبه دیلاشا در مورد استفاده از ایپو، با دی اسکور‌ ام ام ‌ای گفت: 

این حماقت فایتر‌ها را نشان میدهد، با وجود اینکه میدانند که از آنها تست گرفته میشود اما باز این کار را انجام میدهند. این نشان میدهد که آنها چقدر تشنه موفقیت هستند. استفاده از این مواد تبدیل به رسم غلطی شده که بعضی‌‌ها بر این باورند که بدون آن نمیتوانند موفق شوند. 
و مدت زیادی بود که فکر میکردیم که تی جی دیلاشا از استروید استفاده می‌کند، و پس از ورود یوسادا او همچنان به این کار ادامه داد. آنها موفق نشدند که او را در دو بار اول گیر بیندازند اما او بالاخره به دام افتاد. 
هیچ عذر و بهانه‌ای برای تقلب آنها نیست. اگر تو مسابقه‌ای را ببری پس حتما لیاقتش را داشتی، اما اگر از استروید یا هر چیز دیگری استفاده کرده باشی‌ و مسابقه را ببری، تو چیزی از حریفت دزدیده ای. من این مساله را اینگونه میبینم. این در قوانین آمده: استروید ممنوع. این مثل این است که از چراغ قرمز عبور نکنیم، کسی‌ را نکشیم، این قانون است. و اگر آنها این قوانین را رعایت نمیکنند پس میبایستی بسیار سخت تر از این تنبیه شوند. 

لازم به ذکر است که موساسی شنبه شب برای دفاع از کمربند قهرمانی خود در بلاتور لندن به مصاف حریف بدون شکست خود رافائل لوواتو خواهد رفت.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.