تایرون وودلی: سهودو با حرفهایش روی مخ رفته!

tyron woodley

قهرمان سابق ولترویت یو اف سی از این که سهودو مداوم مدال طلای المپیکش را به رخ دیگران میکشد، و از خود به عنوان بهترین فایتر “پاند فور پاند” (بدون در نظر گرفتن وزن، بهترین) یاد میکند، خسته شده.

سهودو قهرمان مگس وزن یو اف سی، پس از شکست دادن مارلون مورائس در UFC 238 عنوان قهرمانی خروش وزن های یو اف سی را نیز کسب کرد. پس از مبارزه، سهودو گفت که از این به بعد نام او “تریپل سی” میباشد (Triple Champion). چراکه تو یک مدال طلا در المپیک کشتی، و دو کمربند طلا در یو اف سی دارد. سهودو در ادامه افزود که او پس از کسب کردن عنوان خروس وزن، اکنون به بهترین فایتر “پاند فور پاند” یو اف سی تبدیل شده.

تایرون وودلی در گفتگویی با کانال تی ام زی در مورد اظهارات سهودو گغت:

هنری، تو رو خدا بگیر بشین. داری کم کم با حرف هات روی مخ همه میری… سهودو یک فایتر فوق العاده است. کسب کردن مدال طلای المپیک دستاورد بزرگ و شگفت انگیزی بود. به عقیده من کسب کردن مدال المپیک، از کمربند قهرمانی یو اف سی مهم تر است. زیرا این سخت ترین کاریست که شما می توانید در ورزش های رزمی انجام دهید. او (سهودو) اسطوره ای مانند دیمیتریس جانسون را شکست داد. قهرمان ۲ وزن شد. من تنها نکته ای که میخواهم بگویم ای است که رزومه سهودو در این مدت زمان کوتاه، خارق العاده است. ولی این حرف های اضافی… تو را به خدا بس کن.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.