خوشحالی‌ تیتو اورتیز از باخت چیل سانن در مقابل لیوتو ماچیدا

tito ortiz-

چیل سانن (۳۱ برد – ۱۷ باخت) یکی‌ از پیشکسوتان ورزش‌ ام ام ‌ای که سابقه حضور در سازمان یو اف سی‌ و بلاتور را در کارنامه خود دارد پس از باخت در مقابل لیوتو ماچیدا در مسابقات بلاتور ۲۲۲ از میادین مسابقه خداحافظی کرد. تیتو اورتیز (۲۰ برد – ۱۲ باخت) یکی‌ دیگر از اسطوره‌های این ورزش پس از اعلام خداحافظی چیل سانن از لیوتو ماچیدا قدردانی‌ کرد. تیتو و چیل سانن که در سالهای اخیر به دشمنانی خونین تبدیل شده بودند در مسابقات بلاتور ۱۷۰ به مصاف هم رفته که حاصل آن شکست چیل سانن در راند نخست بود. 

تیتو اورتیز گفت در این مورد گفت: 

ماچیدا از تو تشکر می‌کنم. این را پست می‌کنم که دیگران بدانند که چیل پیش از مسابقه در مورد خانواده من صحبت کرد. پس از اینکه او را شکست دادم او به رختکن آمد و پرسید که آیا دیگر کدورتی بین ما وجود دارد؟ من به او گفتم که در پرس کنفرانس از من معذرت خواهی‌ کند و پس از آن دیگر مشکلی‌ نخواهد بود. او اما این کار را نکرد. یک ماه پس از مسابقه او شروع به بد و بیراه گفتن از بچه‌هایم کرد. معذرت میخواهم اما نمیدانم که شما چطور بزرگ شدید اما نباید در مورد خانواده دیگران صحبت کنید. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.