مربی کانر مک گرگور: ترجیح میدهم مبارزه بعدی کانر در مقابل نیت دیاز باشد

conor vs kavanagh

جان کاوانا سرمربی کانر مک گرگور دیروز در گفتگویی با آریل هلوانی در مورد مبارزه بعدی کانر مک گرگور صحبت کرد. کاوانا بر این باور بوده که کانر مک گرگور امسال مبارزه ای برگزار خواهد کرد و اگر حق انتخاب با وی بود، او نیت دیاز را به عنوان حریف برای شاگردش انتخاب میکرد.

من همیشه مشتاق بازی سوم مک گرگور در مقابل دیاز بوده ام، و همیشه این را گفته ام. من واقعا به عنوان یک هوادار در انتظار بازگشت نیت دیاز و نبرد او در مقابل انتونی پتیس هستم. سبک بازی جاستین گیچی نیز مرا به یاد استایل دیاز می اندازد. او با وجود اینکه کتک میخورد، به بازی هجومی اش ادامه داده و جلو می آید. صادقانه بگویم، اگر کانر انگیزه کافی را داشته باشد و سخت کوشانه تمریناتش را ادامه دهد، فرقی نمیکند که حریف بعدی او چه کسی خواهد بود. اگر شما من را با یک اسلحه تهدید کنید و از من بخواهید حریف بعدی کانر را انتخای کنم، جواب من نیت دیاز است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.