خورخه ماسویدال: اگر بن به حریم شخصی‌ من تجاوز کند اتفاق لیون ادواردز برایش رخ خواهد داد

jorge masvidal

خورخه ماسویدال پس از برد در مقابل درن تیل در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۹ (۱۶ تیر) برای رویارویی با بن اسکرن به میدان میرود. بن اسکرن در یکی‌ از مصاحبات اخیر خود در مورد برد در مقابل ماسویدال و دیدار احتمالی‌ وی در مقابل عثمان صحبت کرد. ماسویدال و بن اسکرن در ماه‌های اخیر بارها وارد جدال توییتی با هم شده و به نظر می‌رسد که هوارادان شاهد بازی دیدنی‌ از این دو باشند. 

ماسویدال در مصاحبه با بی‌ جی پن رادیو گفت: 

اگر بن به حریم شخصی‌ من تجاوز کند و من آنرا مثل یک تهدید تلقی‌ کنم، بله این اتفاق خواهد افتاد، همان اتفاقی که برای لیون رخ داد (اشاره به زد و خورد ماسویدال پس از بازی در مقابل درن تیل)، اگر لئون آن سوی اتاق باشد و من هم مصاحبه‌ای نکنم و او حرف مزخرفی بزند، پس به سمت او میروم.


تو تا وقتی‌ که از من دور هستی‌ امنی‌، مردم باید متوجه این باشند که من حالتی‌ تدافعی به خود میگیرم اگر کسی‌ وارد فضای شخصی‌ من شود. نمیدانم، اما با اینکه رفتار و حرکات بدن دیگران برای من قابل خواندن هستند، از قصد آنها بی‌ خبرم. نمیدانم که آیا او وقتی‌ نزدیک من رسید بوم و ضربه‌ای به من میزند و یا حرکتی لوس و بیمزه انجام میدهد، و یا جفتکی می‌‌اندازد.

 بن اسکرن در توییتی جواب ماسویدال را داد:

نگران نباشید، ۱۵ دقیقه در ۶ جولای برای من زمانی‌ بیش از اندازه است که به حسابش برسم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.