جوزف بناویدز: من میبایستی برای تایتل فایت با هنری سهودو مسابقه دهم زیرا او از من شکست خورده است

هنری سهودو قهرمان دو وزن خروس و مگس وزن یو اف سی‌ در سال ۲۰۱۶ و در مسابقات The Ultimate Fighter در مقابل جوزف بناویدز پس از ۳ راند بازی را به وی واگذار کرد. بناویدز در تاریخ ۳۰ جون (۹ تیر) در مسابقات یو اف سی ‌‌ای اس پی‌ ان ۳ (UFC on ESPN 3) مسابقه‌ای در مقابل جوسیر فورمیگا خواهد داشت. او در مورد مسابقه‌ای احتمالی‌ در مقابل سهودو به سابمیشن رادیو گفت: 

شما به نفر اول در رنکینگ خروس وزن نگاه می‌کنید، میبایستی الجمین استرلینگ باشد. و شما به نفر اول در رنکینگ مگس وزن نگاه می‌کنید که من و فورمیگا را می‌بینید. با توجه به آن، انتخاب من برای دیدار قهرمانی معقول است. به غیر از من کسی‌ سابقه‌ای با سهودو ندارد، و نه تنها سابقه بلکه او شکستی را در مقابل من متحمل شده. و دلیل معقولتر اینکه کسی‌ نمیتواند بگوید که در مقابل او پیروز شده است. او میبایستی انتقام باخت خود را بگیرد.

بناویدز هفته دیگر میبایستی اول از سد جوسیر فورمیگا گذر کند تا احتمالا به خواسته خود نزدیک شود. این دومین دیدار فورمیگا در مقابل بناویدز میباشد و در اولین مسابقه که به سال ۲۰۱۳ برمیگردد او شکستی را در مقابل بناویدز تجربه کرده است. بناویدز دراینباره گفت: 

من را جویی‌ ۲ بار (Joey Two Times) صدا میزنند چون من همه را دو بار شکست میدهم. حتی سهودو را هم پس از این فایت و در آینده شکست میدهم. میبایستی فورمیگا را شکست دهم و همه کار را دو بار انجام دهم. انگیزه‌ام دیوانه وار نیست، عاشقانه هم نیست، این چیزی است که انجام میدهیم، این کار ماست. همانطور که میدانید برای مسابقه به ما زنگ میزنند، برای کار به ما زنگ میزنند. از کسی‌ نمیترسیم و از هیچ میانبری برای آماده شدن استفاده نمیکنیم‌.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.