فرانسیس اِنگانو: فکر نکنم کمربند سیاه جوجیتسوی دوس سانتوس واقعی باشد

ngannou vs dos santos

فرانسیس انگانو، کمربند سیاه جوجیتسوی برزیلی حریفش را زیر سوال برد. انگانو (۱۳ برد – ۳ باخت) هفته آینده، در تاریخ ۹ تیر (۳۰ ژوئن) در رویداد یو اف سی مینیاپولیس به دیدار جونیور دوس سانتوس (۲۱ برد – ۵ باخت) میرود.

مربی دوس سانتوس، یوری کارلتون در سال ۲۰۱۲ یک کمربند سیاه BJJ به شاگردش اهدا کرد. بااینحال مرد سنگین وزن کامرونی عقیده ندارد که این کمربند اصلی باشد. انگانو در گفتگویی با رسانه ام ام ای جانکی گفت:

قبل از هرچیز، من اصلا باور نمیکنم که او کمربند سیاه جوجیتسو داشته باشد. اصلا نمیدانم که این کمربند از کجا آمده و برایم هم فرقی نمیکند. البته هیچوقت نمیشود پیش بینی کرد که حریفان چه نوع تاکتیکی در مبارزه انتخاب میکنند. من همیشه با خود فکر میکنم که دوس سانتوس شاید تصمیم به زیر گرفتن، و انداختن من بر روی زمین باشد. ولی این هیچوقت تاکتیک او (دوس سانتوس) نبوده. او شاید این کار را بکند ولی هیچ اشکالی ندارد. چراکه من برای هر چیزی آماده ام.

برنده دیدار انگانو و دوس سانتوس بدون شک به اصلی ترین مدعی قهرمانی گروه سنگین وزن یو اف سی تبدیل خواهد شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.