دانا وایت: ویتیکر و آدسانیا در پاییز مبارزه میکنند

adesanya vs whittaker

رئیس یو اف سی بتازگی برنامه های خود را برای رابرت ویتیگر و ایزرائیل آدسانیا فاش کرد. قهرمان اصلی و قهرمان موقت گروه میان وزن قرار است که در ماه اکتبر (مهر)، در شهر ملبورن، کشور استرالیا با یکدیگر روبرو شوند.

وایت – من در فکر برگزاری مبارزه ای در کشور استرالیا هستم. این مبارزه در های این کشور را از پاشنه در می آورد و رویداد عظیمی خواهد شد.

آدسانیا در رویداد یو اف سی ۲۳۶، با شکست دادن کلوین گستلوم عنوان موقت میان وزن یو اف سی را بدست آورد. قهرمان اصلی گروه میان وزن رابرت ویتیکر، برای اولین بار از عنوان قهرمانی اش در مقابل آدسانیا دفاع میکند.

ویتیکر در کارت UFC 213 عنوان موقت میان وزن را در مقابل یوئل رومرو بدست آورد. با خداحافظی جورج سنت پیر از ورزش ام ام ای، ویتیکر قهرمان اصلی اعلام شد. اولین دفاع رسمی ویتیکر از کمربند قهرمانی در رویداد UFC 225 بود، ولی رومرو وزن قهرمانی را از دست داد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.