آماندا نونس: من بزرگترین فایتر بانوان جهان هستم

پیش از مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۲ بسیاری بر این باور بودند که برنده دیدار آماندا نونس و کریس سایبورگ به بهترین فایتر تاریخ بانوان تبدیل خواهد شد. آماندا نونس در آن بازی موفق به ناک اوت کردن کریس سایبرگ در ثانیه ۵۱ یک راند اول بازی شد و به اعتقاد بسیاری به این مهم دست یافت. نونس (۱۷ برد -۴ باخت) که در دیدار بعدی و در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۹ به مصاف هالی هولم میرود در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای جانکی در مورد بهترین بودنش در جهان صحبت کرد:

من در تاریخ بزرگترین هستم. من به سلطه بزرگترین زن جهان پایان دادم. احساسم این است که لیاقت این (بزرگترین در جهان) را داشته باشم. 

آماندا نونس که در مسیر خود از سد مبارزان بسیاری از جمله راندا راوزی، میشا تیت، والنتینو شوچنکو و کریس سایبورگ گذشته در ادامه گفت: 

من این را اثبات کردم که بهترین هستم. تمام کارهایی که هواداران خواستار آن بودند را انجام داده ام: رقیبان را ناک اوت کرده ام، سابمیت کرده ام و هنگام ورود به قفس برای مبارزه وارد شدم و فرار نکردم. مسابقات را دیدنی‌ کردم. فکر می‌کنم که هواداران اینها را دوست داشته و من را به همین دلیل مورد احترام قرار میدهند. و من حس خوبی‌ دارم – خوشحال میشوم وقتی‌ به من می‌گویند که بهترین هستم. بسیار از این مطلب خوشحالم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.