جان جونز: نامزد من هم میتواند من را ناک اوت کند

در تاریخ ۶ جولای (۱۵ تیر) و مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۵ جان جونز قهرمان لایت هوی ویت برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در مقابل تیاگو سانتوس به میدان میرود. بسیاری بر این باور بوده که سانتوس (۲۱ برد – ۶ باخت) با توجه به قدرت ناک اوت کردنش توان شکست جان جوز (۲۴ برد – ۱ باخت) را خواهد داشت. جان جونز در صحبتی‌ با آریل هلوانی در این رابطه گفت: 

نه من به هیچ وجه نگران بازی در مقابل او نیستم. باور من این است که اگر دستانم را به پشت خود ببرم نامزد من هم توانایی‌ ناک اوت کردن من را دارد اگر او ضربه‌ای به چانه من بزند. بسیاری از مردم ضربات محکمی میزنند. همه قدرت ناک اوت کردن دیگران را دارند. مدیر برنامه‌های من هم توانایی‌ ناک اوت کردن من را دارد اگر بگذارم که او ضربه‌ای به صورتم بزند. اما صحبت این است که آن ضربه را با زرنگی به شکلی‌ بزنید که اصابت کند.

قابل به ذکر است که ۱۵ برد تیاگو سانتوس از طریق ناک اوت صورت گرفته اما به نظر نمیرسد که جان جونز نگران توانایی‌‌های رقیب خود باشد. جان جونز در ادامه گفت:

همه محکم میزنند اما من نگران فایترهایی هستم که هوش بالایی‌ دارند. آنهایی که توانایی‌ زدن آن ضربات را داشته و یا پلن بازی خوبی‌ داشته باشند. من زیاد نگران تیاگو نیستم. من بازی‌های زیادی را در مقابل مبارزان درشت هیکل و با قدرت ناک اوت کردن انجام داده ام. من این کار را از ۲۳ سالگی انجام دادم. پس بنابراین من نگران چیزی نیستم. من وارد مسابقه میشوم و به توانایی‌‌های خود و تیمم باور دارم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.