بن اسکرن: امیدوارم خورخه ماسویدال احمق مسابقه یو اف سی‌ ۲۳۹ را خراب نکند

ben askren1

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۹ هواداران شاهد چندین مسابقه دیدنی‌ از جمله جان جونز در مقابل تیاگو سانتوس و بن اسکرن در مقابل خورخه ماسویدال خواهند بود. بن اسکرن که در بدو ورود به یو اف سی‌ با برد بحث برانگیز خود در مقابل رابی لالر برای دیگر حریفان این وزن خط و نشان کشید در تاریخ ۶ جولای با ماسویدال روبرو میشود. ماسویدال چندی پیش به بن اسکرن تذکر داد که در صورت نزدیک شدن بن به حریم شخصی‌ او، اتفاق پس از بازی ماسویدال و درن تیل برای بن خواهد افتاد (اشاره به زد و خورد ماسویدال و لیون ادواردز). 

به نظر می‌رسد که صحبتهای ماسویدال، بن اسکرن را نگران کرده و او در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان گفت:

آنها میبایستی آن احمق را از من دور نگه دارند. من پول دریافت می‌کنم که درون اوکتاگون نبرد کنم و ما ۱۵ دقیقه وقت برای این کار داریم و نمیخواهم که او کار احمقانه‌ای پیش از مسابقه انجام دهد و بازی را خراب کند. 
او خیلی‌ احمق است. این کار او میتواند نه فقط پرداختی من بلکه پرداختی او را کاهش دهد. بله من نگران این هستم که با کاری احمقانه او چک حقوقی ما را خراب کند تنها به دلیل اینکه شاید فکر می‌کند که خیلی‌ شجاع و آدم گردن کلفتیست. نمیدانم در سر او چه می‌گذرد که فکر می‌کنم اینجور رفتار قابل فهم هستند. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.