هالی هولم: من با دیگر قربانیان قبلی‌ آماندا نونس فرق دارم

holly holm

برای بدست آوردن عنوان قهرمانی خروس وزن بانوان یو اف سی‌، هالی هولم در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۹ به مصاف قهرمان این دسته آماندا نونس خواهد رفت. به نظر می‌رسد که قهرمان این وزن چالش سختی برای دفاع از کمربند خود نداشته باشد زیرا وی تمامی رقیبان خود را یکی‌ بعد از دیگری شکست داده است اما هالی هولم در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای جانکی نظر متفاوتی دارد.

برای داشتن ۲ کمربند در ۲ وزن مختلف شما میبایستی خاص باشید، اما او هنوز با هالی هولم روبرو نشده. این بطور کامل مسابقه‌ای متفاوت است. آیا او فوق‌العاده است؟ بله. آیا در برابر فایتر بزرگی‌ بازی می‌کنم؟ بله. او (نونس) نمیتوانست اینجا باشد اگر در طول راه دست به کارهای بزرگی‌ نمیزد، پس بله، این مسابقه بسیار بزرگیست. اما من آمده آن هستم و برای آن بسیار سخت تمرین کرده‌ام و به آن ادامه میدهم. من برای برد تمرین می‌کنم. 

بسیاری آماندا نونس را از پیش برنده این بازی دانسته و بر این عقیده هستند که چون نونس موفق به ناک اوت کردن کریس سایبورگ در راند اول شده بنابراین هولم حرف زیادی در مقابل نونس نخواهد داشت اما هولم بر این باور است که استایل بازیها تعیین کننده خواهند بود و در این رابطه گفت:

وقتی‌ برای از پای در آوردن حریف وارد نبردی با ضربات مشت میشوید، آن کسی‌ پیروز آن بازی است که ضربه او اول به حریف اصابت کند. همه مسابقات با هم فرق دارند، مسابقه من و سایبورگ با مسابقه سایبورگ در مقابل نونس فرق می‌کند. شما میتوانید به مسائل از ابعاد مختلفی‌ نگاه کنید. شما به بازی شوچنکو در مقابل آماندا نگاه کنید جایی‌ که شوچنکو به دلیل تکنیکی‌ بودنش زندگی‌ را برای نونس تلخ کرده بود. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.