کامارو عثمان: هیچ کس را بیشتر از کاوینگتون دوست ندارم کتک بزنم

بسیاری منتظر مسابقه‌ای بین کامارو عثمان در مقابل کولبی کاوینگتون بودند اما کاوینگتون در مسابقه بعدی خود برای کمربند این وزن مبارزه نخواهد کرد. او در یو اف سی‌ فایت نایت نیوآرک که در تاریخ ۳ آگست برگزار خواهد شد به مصاف رابی لالر خواهد رفت. کامارو عثمان به نظر می‌رسد که از این اتفاق خوشحال نیست زیرا برای مبارزه با کاوینگتون و زدن او لحظه شماری میکرد. وی در مصاحبه با تی‌ ام زی گفت: 

پس از شنیدن این خبر به سر خودم زدم و با خود گفتم که این پسر دوباره همه‌چیز را خراب کرد، دوباره. من از همان ابتدا گفتم که این مسابقه را (مسابقه در مقابل عثمان) او خراب خواهد کرد و این دقیقا چیزی بود که او انجام داد. شاید او میبایستی قرض‌های قمار خود را پرداخت کند. شما هیچوقت نمیدانید که چه اتفاقاتی قبلا رخ داده. او باید قرض‌های خود را پس دهد. او مدتی‌ زیادیست که بیرون نشسته و مزاحم من، در مقاطعی تایرون وودلی و دانا وایت میشود. تو مدتهاست که بیرون نشستی و اکنون آن چیزی را که کاشتی درو میکنی‌. در آخر این من نیستم که با خود میگویم اوه، نمیخواهم با او مسابقه دهم. من جدا خواهان مسابقه در مقابل او هستم. شاید مردم خیال کنند که من از این مسابقه دوری می‌کنم. باید بگویم که در حال حاضر هیچ کسی را در دنیا بیشتر از کولبی دوست ندارم کتک بزنم . یا بن اسکرن. هر کدام از اینها، برای من فرقی‌ ندارد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.