دانا وایت: دادن “تایتل شات” به اِنگانو به این آسانی نیست

dana white

فرانسیس انگانو امروز با یک پیروزی قاطعانه در مقابل جونیور دوس سانتوس، در صف اول مدعیان سنگین وزن یو اف سی قرار گرفت. انگانو در ۳ مبارزه آخر خود ۲ قهرمان سابق این گروه را در راند اول مغلوب کرده، و فایت قهرمانی بعدی (پس از دیدار کورمیر – میوچیچ) نوبتی هم که باشد، نوبت اوست.

بااینحال رئیس یو اف سی پس مبارزه امروز، قول “تایتل شات” بعدی را به مبارز کامرونی نداد. فرانسیس انگانو در مصاحبات مطبوعاتی پس از مسابقات گفت:

انگانو – وایت به من گفت که در این رابطه صحبت خواهیم کرد. حدس میزنم معنی حرف او جواب مثبت بود.

وایت در گفتگویی با کانال ای اس پی ان در این رابطه گفت:

وایت – این مبارزه (کورمیر – میوچیچ ۲) میبایست اول برگزار شود. “تایتل شات” بعدی به نکات زیادی بستگی دارد: مبارزه کورمیر – میوچیچ چگونه تمام شود، چه کسی پیروز این دیدار شود و چگونه پیروز شود… تصمیم کورمیر در صورت برنده شدن چه خواهد بود… مشخص کردن تایتل فایت بعدی به این آسانی نیست. ما نمیتوانید بگویید که من امروز پیروز شدم و نفر بعدی هستم. من همیشه با این مساله سر و کله زده ام.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.