جان جونز: برای حضور در سنگین وزن، یو اف سی‌ میبایستی سر کیسه را شل کند

جان جونز یکشنبه صبح برای دفاع از کمربند لایت هوی ویت در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۹ نبردی با تیاگو سانتوس خواهد داشت. برت اکاموتو خبرنگار شبکه ‌ای اس پی‌ ان از جونز برای حضور در سنگین وزن یو اف سی‌ سوال کرد و از او پرسید که چه چیزی او را متقاعد خواهد کرد که به یک رده وزنی بالاتر برود. جونز در پاسخ گفت:

من به حضور در سنگین وزن علاقمندم اما همچنین متوجه هستم که در رده لایت هوی ویت بسیاری از کارها را میبایستی به پایان برسانم. مسابقات بسیار دیدنی‌ هستند که هواداران خواستار حضور من در آنها و برگزاری آنها میباشند، پس در حقیقت نیازی به حضور من در سنگین وزن نیست. در اینجا من عملکرد خوبی‌ دارم، من به راحتی‌ به وزن میرسم و وقتی‌ که یو اف سی‌ به من پیشنهاد مسابقه‌ای را میدهد آن به مسابقه‌ای بزرگ تبدیل میشود. در حال حاضر فکر می‌کنم که یو اف سی‌ با یکه تازی من در لایت هوی ویت خشنود است و همانطور که گفتم چالش‌های بسیار بزرگ جدیدی در لایت هوی ویت هستند، بنابراین کار‌های زیادی برای من باقی‌ مانده که بایستی‌ به پایان برسند و برای حضور من در سنگین وزن آنها میبایستی دسته چک‌ها را آماده کنند.  

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.