نظر لوک راکهولد در مورد آمدن کریس وایدمن به وزن لایت هوی ویت

rockhold vs weidman

کاهش وزن بیش از حد، چندین نفر از سرشناس ترین میان وزن های یو اف سی را در طول یک سال اخیر، مجبور به بالا رفتن به وزن لایت هوی ویت کرده است. انتونی اسمیت و تیاگو ”ماهتا“ سانتوس از جمله مبارزانی هستند که در طول چند ماه اخیر در وزن 93 کیلو فعالیت کرده اند.

قهرمانان سابق میان وزن، لوک راکهولد و کریس وایدمن نیز بزودی به این وزن ملحق خواهند شد. راکهولد، یکشنبه آینده به دیدار یان بلاهویچ میرود در حالی که یو اف سی هنوز حریفی برای وایدمن مشخص نکرده است.

وایدمن و راکهولد در اواخر سال 2015 با یکدیگر روبرو شدند، و اولین شکست حرفه ای وایدمن در این بازی رقم خورد. راکهولد بتازگی در گفتگویی با رادیو سابمیشن در مورد پیوستن وایدمن به گروه سبک وزن سنگین گفت:

بنظر من عوض کردن وزن، به سود کریس میباشد. بدن او برای گروه میان وزن بزرگ بود، و برای سر وزن رسیدن بدن او اذیت میشد. او خود را با شرایط جدید در وزن 93 کیلو، خوب وفق خواهد داد.

به عقیده من بسیاری از لایت هوی ویت ها از لحاظ تکنیک خوب نیستند، و بدلیل اندام بزرگ و قدرت بالا از زیر بار خیلی چیزها در میروند. اگر یک فایتر خوش تکنیک و با مهارت به این وزن وارد شود، حتما عملکرد خوبی خواهد داشت. کریس حریف سرسختی است و مطمئنم که در این وزن موفق میشود. شاید ما دوباره با هم مبارزه کنیم، ببینیم چه میشود…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.