نگاه دوباره کانر مک گرگور به اتفقات سال گذشته در بروکلین

conor mcgregor 2

حدودا یک سال پیش بود که مک گرگور و همراهانش، در “بارکلی سنتر” اتوبوسی را که حبیب نورماگومدوف و مبارزان رویداد UFC 223 در آن بسر میبردند را مورد حمله قرار دادند (Barclay Center).

تیم نورماگومدوف چند روز پیش از این اتفاقات، آرتم لوبوف دوست نزدیک و هم تیمی مک گرگو را در گوشه ای گیر انداخته، و تهدید کرده بود. دلیل نورماگومدوف از این کار، یکی از مصاحبات گذشته آرتم لوبوف بود که در آن از قهرمان داغستانی به عنوان یک مرغ (ترسو) یاد کرده بود.

این اتفاقات باعث مصدوم شدن تعدادی از فایتر ها، و کنسل شدن چندین مبارزه در رویداد UFC 223 شد. مک گرگور دیروز در رابطه با اتفاقات سال گذشته در بارکلی سنتر واقع در شهر نیو یورک، با انتشار 2 عکس نگاهی به گذشته انداخت و نوشت.

هنگامی که با 3 ماشین رولز رویس در قسمت بارگیری بارکلی سنتر، بروکلین بودم. ییها!

ستاره ایرلندی عکسی نیز از نورماگومدوف، در حین حمله تیم مک گرکور به اتوبوس مبارزان منتشر کرد. قصد مک گرگور از انتشار این عکس، نشان دادن چهره پریشان نورماگومدوف بود.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.