بن اسکرن کوچک ترین تهدیدی از سوی نیت دیاز در وزن ولترویت نمیبیند

diaz vs askren

بن اسکرن (19 برد – 0 باخت) صبح روز یکشنبه، در رویداد یو اف سی 239 به مصاف خورخه ماسویدال میرود (33 برد – باخت 13). و اینطور که بنظر میرسد برنده این مبارزه شانس خوبی برای روبرو شدن با قهرمان این وزن کامارو عثمان خواهد داشت.

از طرفی دیگر مبارزان سبک وزن نیت دیاز (19 برد – 11 باخت) و انتونی پتیس نیز بزودی در رویداد یو اف سی 241 مبارزه میکنند. این مبارزه قرار است که در وزن ولترویت برگزار شود. اسکرن بتازگی در گفتگویی با ام ام ای فایتینگ مبارزه دیاز – پتیس را پیش بینی کرد، و به اظهارات اخیر دیاز در مورد “سلطان بودن گروه سبک وزن” واکنش نشان داد.

من صحبت های دیاز را که او دیگر در گروه سبک وزن مبارزه نمیکند شنیده ام… یا هر چرت و پرتی که میگفت… اما واقعیت این است که دیاز در گروه ولترویت وحشتناک ضعیف است. او در این وزه 3 باخت و فقط یک برد دارد. بنظر من انتونی کتک سفتی به وی خواهد زد…

دیاز خوب بلد است که چگونه مردم را به خود علاقه مند کند. البته این بنظر من خنده دار است. چراکه او حرف هایش را از با هوشیاری نمیزند و بیشتر مزخرف میگوید. یک مثال میزنم، او گفت که سلطان گروه سبک وزن است (خنده). با اینحال همان طور که حرف های نیت برای مردم سرگرم کننده است، برای من نیز این حرف ها جالب هستند. با خود میگویم، وای این بشر دیوانه است.

او (دیاز) کوچک ترین تهدیدی برای وزن ولتر ویت نیست. فکر کنم که همه دارند به این نتیجه میرسند که نیت خیالاتی شده.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.