نصیحت کورمیر به سانتوس برای پیروزی در مقابل جونز

Daniel-Cormier-6-1024x682

در کارنامه حرفه ای قهرمان سنگین وزن یو اف سی تنها دو شکست دیده میشود، که هر دو در مقابل جان جونز رقم خورده اند. دنیل کورمیر که تجربه بیش از ۳۶ دقیقه مبارزه را در مقابل جونز دارد، در گفتگویی با رادیو ام ام ای جانکی پیغامی برای سانتوس، حریف دشمن دیرینه اش داشت:

به عقیده من سانتوس میبایست بازی خودش را انجام دهد. او نباید در فکر این باشد که چه چیزی را نسبت به حریفان گذشته جونز، متفاوت انجام دهد. یا چگونه بهتر انجام دهد. فقط همانگونه که همیشه مبارزه میکنی، مبارزه کن (خطاب به سانتوس). به هیچ چیز دیگری فکر نکن. باقی حرف ها فقط سر و صدا هستند.

من دیروز آنها را (جونز و سانتوس) در مراسم فیس آفس دیدم. سانتوس کمی بزرگ تر دیده میشد، ولی قدش از آن چیزی که فکر میکردم کوتاه تر بود. فکر کنم که او در اوایل مبارزه متوجه میشود که قد بلند جونز برای او مبارزه را دشوار خواهد کرد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.