هشدار حبیب به کانر در صورت حضور وی در یو اف سی‌ ۲۴۲: از دلقک بازی خودداری کن

در یو اف سی‌ ۲۴۲ (۱۶ شهریور) حبیب نورماگومدوف (۲۷-۰) برای دفاع از کمربند خود در مین ایونت این مسابقات که در ابوظبی برگزار میشوند به مصاف داستین پویریر خواهد رفت. چندی پیش دانا وایت پرزیدنت این سازمان از احتمال حضور کانر مک گرگور (۲۱-۴) ستاره مشهور ایرلندی ‌ام ام ‌ای در این مکان صحبت کرد که این اظهار نظر واکنش حبیب را به همراه داشت. حبیب خطاب به کانر گفت: 

برای او ترک کردن ابوظبی به راحتی‌ نیویورک نخواهد بود. اگر قرار است که بیاید بهتر است یک جا بنشیند و مسابقات را تماشا کند چون برای او غیر ممکن است که بتواند شیطنتی کند. ابوظبی جایی‌ برای خودنمایی نیست. بگذارید که بیاید اگر قرار است بیاید اما مسخره بازی‌های او اینجا جواب نمیدهد. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.