جو روگن: تونی فرگوسن ترسناکترین فایتر سبک وزن است

تونی فرگوسن که در حال حاضر مدعی شماره دو سبک وزن یو اف سی‌ میباشد پس از شکست دونالد سرونی دوازدهمین برد پیاپی خود را کسب کرد. در دوازده برد آخر تونی تنها سه مبارز قادر بودند که تا انتهای مسابقه با او دوام بیاورند و دیگر مبارزان پیش از اتمام وقت مسابقه یا تسلیم و یا ناک اوت شدند. 

جو روگن در پادکست JRE MMA در مورد تونی گفت: 

تونی فرگوسن یک حیوان وحشیست. به نظر من او در سبک وزنها ترسناکترین است به دلیل اینکه او خسته نمی‌شود. مسابقه او در مقابل کابوی من را ترساند. پس از مشاهده کردن صورت کابوی انگار در دستکش‌های تونی آجر بکار رفته بود، صورت او کاملا داغان شده بود. تونی اما به نظر میرسید که حتی خراشی هم ندارد و حتی خسته هم نشده بود. 
این باور نکردی است، او قدرت فوق‌العاده‌ای دارد. چیز عجیبیست بخاطر اینکه تونی با دیگران کارهایی می‌کند و خسته نمی‌شود. موضوع بر این قرار است که سرعت گام برداری او اذیت کننده است. این موضوع برای دیگران بسیار دردسر ساز است. من وقتی‌ به مسابقات او نگاه می‌کنم به خود میگویم که چگونه او قادر به این کار است؟ هیچکس موفق به این کار نمی‌شود. شما میبایستی او را از پای در بیاورید، او را ناگهان با ضربه خود از کار بیندازید. آنتونی پتیس تقریبا موفق به این کار شد اما دستش شکست. اما پتیس و لندو به او (تونی) صدمه زدند. لندو وناتا به او آسیب رساند. اما او میداند که چگونه زنده بماند (دوام بیاورد).  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.