حبیب نورماگومدوف: مسابقه در مقابل تونی فرگوسن باید رخ دهد

حدود ۲ ماه به مسابقه حبیب در مقابل داستین پویریر باقی‌ مانده و اسم تونی فرگوسن همواره در میان مدعیان دسته سبک وزن یو اف سی‌ دیده میشود. هواداران ورزش‌ ام ام ‌ای سالها در انتظار مسابقه‌ای بین این دو بوده اما به هر دلیلی‌ این مسابقه شکل نگرفت. در مصاحبه‌ای با راشا ۲۴ حبیب در مورد تمایلش برای مسابقه‌ای با تونی سخن گفت:

مسلما، ما میخواهیم مسابقه‌ای در مقابل تونی فرگوسن داشته باشیم. با اینحال، من حریفانم را انتخاب نمیکنم، در واقع هیچوقت این کار را نکرده ام. من در سلامت و آمادگی‌ فوق‌العاده‌ای هستم. من رکورد بدون باخت خود را حفظ کرده و کمربند قهرمانی را در اختیار دارم. اگر تونی درخواست مسابقه‌ای را داشته باشد میبایستی جلو بیاید. برای من هیچ فرقی‌ نمیکند که حریف من پویریر باشد یا تونی. من برای نبرد با هر کسی‌ آماده ام. میخواهم مسابقه بدهم و مهارتهایم را در مقابل بهترین ورزشکارن نشان دهم. زمان همه چیز را نشان خواهد داد، در حال حاضر فرقی‌ نمیکند که چه چیزی گفته شود، تمرکز من بروی مسابقه بعدی است. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.