خورخه ماسویدال: در هتل با بن اسکرن برخورد کردم و او از ترس خشکش زد

Jorge Masvidal UFC_6

خورخه ماسویدال پیش از این بارها بیزاری خود را نسبت به بن اسکرن نشان داده است. ماسویدال در مصاحبات مطبوعاتی دیروز در شهر لاس وگاس اسکرن را فردی بی مزه و هرزه نامید. او گفت که اسکرن یک انسان متظاهر، و فقط در مقابل دوربین های مطبوعات حراف و قلدر است.

ماسویدال در ادامه افزود که او در هتل تصادفی با اسکرن روبرو شد و با او برخورد کرد. اما اسکرن از مقابله کردن با او خودداری کرد:

ماسویدال – راستش من دیروز او (اسکرن) را در لابی هتل دیدم. هیچ رسانه ای در اطراف حضور نداشت. من در حال عکس گرفتن بودم و او طبق معمول مثل یک آدم بدبخت در حال پرسه زدن بود. من به سرعت سر وقتش رسیدم و او از ترس خشکش زد. او در حال عقب نشینی شروع به حرف زدن کرد، و من از وی خواستم که حرف هایش را در صورت من بزند.

ولی او بهانه آورد و گفت که باید به دستشویی برود. او انسانی عوضی و ترسوست. وقتی که در مراسم فیس آفس او را دیدم، دوباره شروع به دری وری گفتن کرد. همانطور که انتظار دشتم. مانند یک آدم هرزه و خراب… او مثل یک میز چوبی خشک بود…

تابحال در دوران حرفه ایم اتفاق نیافتاده که هوادارن به این اندازه از من خواهش کنند که به حریفی (اسکرن) اینجوری آسیب برسانم. هواداران از من میخواهند که اسکرن را به شدت مصدوم کنم و من در صدد برآورده کرده آرزوی آنها هستم.

ماسویدال در مصاحبه دیگری گفت که اسکرن پس از بیرون آمدن از دستشویی به وی گفت: شنیدم خیلی قلدری.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.