یو اف سی ۲۳۹: بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

ufc 239 -

یکی از بزرگ ترین رویدادهای سال یو اف سی صبح روز یکشنبه در میدان تی – موبایل آرینا، واقع در شهر لاس وگاس برگزار میشود. UFC 239 با مبارزه پانی کیانزاد در مقابل حریف آمریکایی جولیا آویلا افتتاح میشود، و با مبارزه جانی “بونز” جونز در مقابل تیاگو “ماهتا” سانتوس به پایان میرسد.

جان جونز (۲۴ – ۱) امشب از کمربند قهرمانی خود برای دومین بار (پس از به دست آوردن دوباره عنوان قهرمانی در مقابل گوستافسون) دفاع میکند. سازمان یو اف سی در چندین مرحله عنوان قهرمانی جونز را به دلایل مختلف از او گرفته است، و اگر این مساله را نادیده گرفت جونز تابحال ۱۲ بار پس از قهرمان شدن، از کمربند خود دفاع کرده است. جونز این بار با تیاگو سانتوس (۲۱ – ۶) به میدان میرود. ۱۵ عدد از بردهای سانتوس از طریق ناک اوت، یا ناک اوت فنی رقم خورده اند، و شانس برد او بیشتر در راندهای اول مبارزه پیش بینی میشود.

در فایت کو مین این رویداد، آماندا نونس (۱۷ – ۴) به دیدار هالی هولم (۱۲ – ۴). هالی هولم در صورت برد، اولین فایتر زنی خواهد بود که عنوان قهرمانی خود را مجددا بدست می آورد. بااینحال هولم مبارزه بسیار دشواری پیش رو دارد.

خورخه ماسویدال (۳۳ – ۱۳) و بن اسکرن (۱۹ – ۰) در یک مبارزه کینه جویانه به مصاف همدیگر میروند. بن اسکرن پیش از این مردانگی ماسویدال را زیر سوال برد، و ماسویدال از شانس این که صورت فردی مانند اسکرن را میتواند خرد کند و برای این کار دستمزدی نیز دریافت میکند، بسیار خوشنود است.

قهرمان سابق میان وزن لوک راکهولد (۱۶ – ۴) نیز اولین مسابقه خود را در گروه سبک وزن سنگین برگزار میکند. لازم به ذکر است که راکهولد در مراسم فیس آفس و وزن کشی پر انرژی و قدرتمند دیده میشد، و عملکرد وی در مبارزه فردا جالب خواهد بود. راکهولد در صورت برد در مقابل سرسخت لهستانی یان بلاهویچ (۲۳ – ۸) میتواند حریف بعدی جان جونز، یا تیاگو سانتوس باشد.

مبارزات یو اف سی ۲۳۹ از طریق شبکه ESPN پخش میشوند.

کارت اصلی: یکشنبه صبح ساعت 06:30 به وقت ایران. ساعت 04:00 به وقت اروپا

Light Heavyweight Jon Jones (c) vs. Thiago Santos
Women’s Bantamweight Amanda Nunes (c) vs. Holly Holm
Welterweight Jorge Masvidal vs. Ben Askren
Light Heavyweight Luke Rockhold vs. Jan Błachowicz
Welterweight Diego Sanchez vs. Michael Chiesa

کارت مقدماتی: یکشنبه صبح ساعت 03:00 به وقت ایران. 00:30 به وقت اروپا

Featherweight Gilbert Melendez vs. Arnold Allen
Bantamweight Marlon Vera vs. Nohelin Hernandez
Women’s Strawweight Claudia Gadelha vs. Randa Markos
Bantamweight Alejandro Pérez vs. Yadong Song
Middleweight Edmen Shahbazyan vs. Jack Marshman
Welterweight Ismail Naurdiev vs. Chance Rencountre
Women’s Bantamweight Julia Avila vs. Pannie Kianzad

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.