ماسویدال: دو ضربه آخری که به اسکرن زدم، فوق العاده ضروری بودند

حورخه ماسویدال

دیدار خورخه ماسویدال و بن اسکرن در یو اف سی ۲۳۹، با ناک اوت شدن ٢ ثانیه ای اسکرن رقم خورد. البته داور این دیدار مسابقه را پس از ۵ ثانیه متوقف کرد (رکورد سریع ترین پایان یک مسابقه در تاریخ یو اف سی). ماسویدال (۳۴ – ۱۳) در اولین برخوردش با بن اسکرن (١٩ ۔ ١) حریفش را با یک ضربه زانو نقش بر زمین کرد، و در ادامه با دو ضربه محکم دیگر اسکرن را مجازات کرد.

پس از اتمام مبارزات برخی از رسانه ها و هواداران ضربه های آخر ماسویدال را پس از ناک اوت کردن اسکرن، و خوشحالی وی را زیر سوال بردند. در حالیکه ”گِیم برِد (نژاد سگ پیتبول)“ ۲ ضربه آخر را فوق العاده ضروری تلقی کرد. ماسویدال در مصاحبات مطبوعاتی پس از مبارزات در این رابطه گفت؛

آن ضربه ها فوق العاده ضروری بودند (با لبخند). داور مبارزه هنوز مرا متوقف نکرده بود. بنابراین کسانی که از این مساله ناراضی هستند، شاید بهتر باشد که فوتبال یا ورزش دیگری را دنبال کنند.

ماسویدال در مورد انتقاداتی که از خوشحالی کردن وی پس از مسابقه شد گفت؛

من بیش از ۵۰ مبارزه حرفه ای انجام داده ام و تابحال نسبت به حریفی مانند اسکرن به این حد بیزار نبوده ام. او پیش از مبارزه درباره مردانگی من و مربیان من زیاد حرف زد. شما به من بگویید، ما کجا باید خط قرمز را بکشیم. بعضی ها پیش از مبارزه، هر کاری که دوست داشته باشند انجام میدهند. آنها، آنلاین هر چه عشقشان بکشد مینویسند و بنظر میرسد که همه این کار را قبول کرده اند…

بعضی از مبارزان حتی درباره دین، فامیل و بچه های حریفانشان هم صحبت میکنند. آیا این بنظر شما درست است؟ و خوشحالی من پس از مبارزه اشتباه است؟ آیا من اجازه ندارم که پیروزی خودم را اینگونه جشن بگیرم تا کسانی مثل اسکرن، و امثال او یاد بگیرند که دیگر از این کار ها نکنند. آنها (اسکرن و امثال او) باید متوجه شوند که حرف های مزخرف آنها عواقب بدی برایشان خواهد داشت. این را هم بدانید که دشمنی من و اسکرن هنوز ادامه دارد. اگر او را جایی ببینم، یک سیلی به او خواهم زد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.