تونی فرگوسن آماده مبارزه در رویداد ابوظبی

tony ferguson

رکورددار بردهای پیاپی در گروه سبک وزن یو اف سی (۱۲ برد) در فکر شرکت کردن در رویداد یو اف سی ۲۴۲ در شهر ابوظبی میباشد. قهرمان سبک وزن حبیب نورماگومدوف و داستین پویریر در صدر این رقابت ها به مصاف هم میروند، و فرگوسن در صدد مبارزه در مقابل برنده این دیدار است.

فرگوسن در گفتگویی با خبرگزاری ام ام ای جانکی گفت:

من برای عنوان قهرمانی میخواهم مبارزه کنم. یک سوپر فایت در مقابل کانر مک گرگور میتواند برای من جذاب باشد، بااینحال من به دنبال برنده حبیب – پویریر هستم. و مسلما اگر یکی از آنها مصدوم شود، حاضرم به عنوان جایگزین برای کمربند قهرمانی مبارزه کنم.

پس از آن یک وزن بالا میروم و در ولترویت به حساب آنها نیز میرسم. اما در حال حاضر حبیب مهم ترین هدف من است. حبیب – آن کمربند را به من بده!

قهرمان سابق سیزدهمین فصل برنامه ”اولتیمیت فایتر“ یو اف سی (در وزن واترویت)، در ادامه در مورد احتمال بالا رفتن به وزن ولترویت صحبت کرد.

البته، چرا که نخه (بالا رفتن). گروه سبک وزن برای من خسته کننده شده و من همه را زده ام. اگر آنها (یو اف سی) از من بخواهند که بالا بروم، باید سر کیسه را شل کنند. من پیش از گروه سبک وزن در ولترویت مبارزه کرده ام و شاید مجددا به این وزن بازگردم…

یو اف سی ۲۴۲ در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور)، در شهر ابوظبی برگزار میشود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.