تیاگو سانتوس چهار راند، با یک پا در مقابل جونز مبارزه کرد

thiago santos

جواب عکس های ”ام آر آی“ تیاگو سانتوس پس از مبارزه اش در مقابل جان جونز، نشان دهنده مصدومیت وی از ۳ ناحیه زانو بود. طبق رسانه برزیلی ”کمبات“ رباط صلیبی، رباط طرفی داخلی و رباط متقاطع پشتی سانتوس هر ۳ در راند اول پاره شدند و مبارز برزیلی تا پایان مسابقه با یک پا مبارزه کرد.

طبق گفته ”کمبات“ دکترِ ”ماهتا“ پس از عکس برداری، از قدرت ادامه دادن سانتوس به مبارزه در طول ۵ راند شگفت زده شده و گفت که زانوی راست سانتوس نیز به دلیل فشار زیاد آسیب دیده است.

سانتوس در این رابطه گفت:

در راند اول جونز نتوانست هیچ ضربه و آسیبی به من برساند. هنگامی که زانوی من آسیب دید، دردش را کاملا احساس کردم و تا پایان مبارزه این مرا اذیت میکرد. من تا جایی که در توان داشتم با یک پا مبارزه را به اتمام رساندم، و فکر کنم که همه این را متوجه شدند. من در این مبارزه به جونز صدمه و لگدهای زیادی زدم. ولی به دلیل مصدومیت زانو، نتوانستم تاکتیکی را که در نظر داشتم به نحو احس به نمایش بگذارم.

با وجود آسیب دیدگی سانتوس از ناحیه زانو، او یکی از سخت ترین حریفان جونز در دوران حرفه ایش بود. سانتوس به عقیده بسیاری از هواداران و کارشناسان حتی میتوانست برنده این دیدار شناخته شود، بااینحال جونز از طریق رای تقسیم شده داوران Split Decision با نتیجه (۴۸-۴۷ جونز، ۴۸-۴۷ سانتوس، ۴۸-۴۷ جونز) مبارزه را با پیروزی تمام کرد. لازم به ذکر است که اولین برد جونز در دوران حرفه ایش از طریق Split Decision در این مبارزه رقم خورد.

پیش بینی میشود که سانتوس بر اثر این مصدومیت حداقل به مدت هشت ماه از میادین مبارزه دور باشد.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.