تقابل گگارد موساسی و لیوتو ماچیدا در رویداد بلاتور ۲۲۸

mousasi vs machida

حریف بعدی گگارد موساسی مشخص شد: “ریمچ” در مقابل لیوتو ماچیدا (۲۶ – ۸).

پس از پنج سال انتظار گگارد موساسی اکنون میتواند انتقام شکستش را در مقابل “اژدهای برزیلی” بگیرد. ماچیدا و موساسی در سال ۲۰۱۴ در رویداد یو اف سی فایت نایت ۳۶ به مصاف هم رفتند و حریف برزیلی با رای جمعی داوران برنده این دیدار شناخته شد.

یک سال پس از این مسابقه، گگارد مبارز برزیلی را متهم به استفاده از مواد نیروزا کرد. حدود یک ماه پس از اظهارات موساسی، سازمان USADA ماچیدا را به دلیل مثبت شدن آزمایش دوپینگ به مدت یک سال و نیم از رقابت محروم کرد.

لیوتو در حال حاضر ۴ برد پیاپی بهمراه دارد و پس از پیوستن به بلاتور در سال ۲۰۱۸، رافائل کاروالیو و چیل سانن را مغلوب خود کرده است. بااینحال یک گگارد عصبانی در مبارزه بعدی در انتظار اوست.

موساسی (۴۵ – ۷) پس از ۸ برد پیاپی، در رویداد بلاتور لندن مغلوب رافائل لوواتو شد و در صدد بازگشتی سریع به روند برد میباشد. مبارزه موساسی – ماچیدا در تاریخ ۶ مهر (۲۸ سپتامبر) در اینگلوود، ایالت کالیفرنیا برگزار میشود. این دیدار فایت اصلی رویداد بلاتور ۲۲۸ خواهد بود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.