استیپه میوچیچ: تمام صحبتهای دنیل کورمیر متناقض است

حدود یک ماه دیگر تا مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۱ باقی‌ مانده و استیپه میوچیچ برای انتقام شکست آخر خود در مقابل دنیل کورمیر به میدان میرود. میوچیچ که رکورد دار بیشترین دفاع از کمربند سنگین وزن یو اف سی‌ است در آخرین بازی خود در مقابل کورمیر در راند اول ناک اوت شد. پس از آن میوچیچ بارها خواستار ریمتچی در مقابل قهرمان جدید این وزن شد اما کورمیر که اول با مصدومیت از ناحیه کمر مواجه شد و پس از آن در صدد مسابقه‌ای با براک لزنار بود به نظر میرسید که قصد مبارزه با میوچیچ را در وحله اول ندارد. او اما پیشتر گفته بود که اگر مسابقه‌ای در مقابل براک لزنار برگزار نشود به مصاف میوچیچ خواهد رفت.  

میوچیچ اما بر این باور است که صحبتهای کورمیر همیشه متناقض بوده و در مصاحبه با برت اوکاموتو گفت: 

من فکر می‌کنم که ریمتچ را میبایستی داشته باشم چون بسیاری از آنها را میبینم که هیچوقت از کمربند خود دفاع نکرده ا‌ند و ریمتچ را بلافاصله دریافت کردند. با خود گفتم تو که سه بار از عنوان قهرمانیت دفاع کردی و او (کورمیر) به تو میگوید که میبایستی فایت دیگری را قبل از ریمتچ انجام دهی‌. او قرار بود با کسی‌ بازی کند که سه سال مسابقه نداده بود (براک لزنر) و دو بار هم برای استفاده از استرویدز گرفتار شده بود. ولی‌ به هر حال این جریانات به این شکل هستند و من خوشحال هستم که ریمتچ خود را دریافت کردم. او گفته که نتیجه همان نتیجه قبلی‌ خواهد شد، به شما بگویم که بدون شک نتیجه دیگری خواهد شد. در پایان بازی من دستان خود را به عنوان پیروزی به بالا برده و با کمربند جدید خود که دور کمر من بسته شده خارج میشوم. 
تمام صحبتهای او من را آزار میدهد. صحبتهای او همه ضد و نقیض هستند. او یکجا میگوید میوچیچ سزاوار ریمتچ است اما جایی‌ دیگر میگوید او میبایستی مسابقه‌ای قبل از بازی با من انجام دهد. اما تو سعی‌ داری که با کسی‌ بازی کنی‌ که سه سال مسابقه‌ای نرفته. به هر حال شرایط اینگونه است. من از این صحبتها عصبانی نمیشوم اما بعضی‌ اوقات حرفایی میزند که موجب اذیت آدم میشود. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.