انتقاد ایزرائیل آدسانیا از جان جونزِ ”ترسو“ برای بالا نرفتن به گروه سنگین وزن

adesanya

کل کل جان جونز و ایزرائیل آدسانیا هنچنان ادامه دارد.

قهرمان لایت هوی ویت یو اف سی و آدسانیا پیش از این بارها در رسانه ها همدیگر را مورد انتقاد قرار داده اند. آدسانیا قهرمان موقت میان وزن بتازگی در گفتگویی با کانال بی تی اسپورت، در مورد جونز صحبت کرد.

این جونز بود که به کانال تی ام زی گفت که میخواهد با من مبارزه کند… او در حال حاضر ظاهرا بهترین فایتر دنیاست. اما من بازیکن شماره اول هستم (تصمیم گیرنده) و به این شکل میخواهم بازی کنم. هنگامی که احساس کنم که آماده هستم، با او مبارزه میکنم.

همه قهرمانان این کار را میکنند (بالا رفتن در وزن). هنگامی که تمامی مدعیان گروه را یکی پس از دیگری از سر راه برداشتید، چه کار میکنید؟ در ورزش بوکس و کیک بوکسینگ یک وزن بالا میروید. اما او (جونز) هنوز این کار را انجام نداده. او میگوید – اوه، من نمیخواهم با دی سی (کورمیر) مبارزه کنم، چرا که او در گروه سنگین وزن است، و باید یک وزن پایین بیاید. واقعا چه آدم ترسویی (جونز).

من این کار (بالا رفتن) را در کیک بوکسینگ و بوکس انجام داده ام. مطمئن باشید که در ورزش ام ام ای نیز این کار را خواهم کرد. ولی من بتازگی به اینجا آمده ام. بنابراین تو (جونز) نمیتوانی مرا با یک مبارزه سریع گول بزنی و همین الان با من مبارزه کنی (من به کمی وقت احتیاج دارم).

مربوط به این خبر

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.