دلیل دنیل کورمیر برای عدم کناره گیری از میادین

دنیل کورمیر بارها از بازنشستگی خود پس از تولد ۴۰ سالگیش صحبت کرده بود. با این حال او که در ماه مارس ۴۰ ساله شد همچنان فعال است و در مسابقه بعدی خود و برای دفاع از عنوان قهرمانی سنگین وزن به مصاف استیپه میوچیچ خواهد رفت. در مصاحبه‌ای با شبکه‌ای اسا پی‌ ان او گفت: 

من فقط می‌خواهم دوباره مبارزه کنم. میدانستم که حداقل یک بار دیگر میخواستم به میدان بروم، میخواستم که حداقل از آن راه (از رختکن به اوکتگون) دوباره رد شوم. به همین دلیل شما می‌بینید که مدت فعالیت مبارزان در این ورزش بسیار طولانی است چون به آن اعتیاد دارند. رد شدن از آن پرده نمایش اعتیاد آور‌ترین داروی ممکن است. میدانستم که حداقل یک بار دیگر میبایستی آن راه را گام بردارم. میدانستم که تا سن ۴۰ سالگی این را میبایستی تمام کنم ولی‌ این اتفاق رخ نداد، پس میدانستم که آن را میبایستی انجام دهم. برای همین هم با استیپه مبارزه می‌کنم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.