حمله انتونی اسمیت به کوری اندرسون: او فقط مبارزات ساده را قبول میکند

corey vs smith

جان جونز پس از شکست دادن تیاگو سانتوس، وقتی برای پیدا کردن حریف بعدی اش تلف نکرد و در توییتر از هواداران خواست که وی را در این رابطه کمک کنند.

جونز: بنظر شما چه کسی میبایست حریف بعدی من باشد؟ تمرکز من بازگشت در ماه دسامبر است.

با دیدن نوشته جونز انتونی اسمیت برای مبارزه ای دوباره در مقابل قهرمان لایت هوی ویت اعلام آمادگی کرد. کوری اندرسون اظهارات اسمیت را زیر سوال برد و گفت، این خود اوست که لیاقت روبرو شدن با جونز را دارد نه اسمیت.

انتونی بتازگی در مصاحبه ای با رادیو سابمیشن گفت که کوری اندرسون چندین مبارزه را تابحال رد کرده، و فقط فایت های را انتخاب میکند که قادر به بردن آنهاست.

اسمیت: یو اف سی به من کوری اندرسون را در نبراسکا پیشنهاد کرد، ولی او پیشنهاد یو اف سی را رد کرد. به دلیل اینکه آماده نبود. کمی پس از آن، شوگان را به او (کوری) پیشنهاد کردند، و حتی مبارزه در مقابل شوگان را نیز رد کرد. یو اف سی به من روی آورد و من مبارزه شوگان را قبول کردم. دقیقا یک هفته پس از آن، گلاور (تشیرا) بدون حریف بود و او این مبارزه را قبول کرد (در همان رویداد، در شهر هامبورگ).

او (کوری) من و شوگان را رد کرد، ولی مبارزه در مقابل تشیرا را قبول کرد، به دلیل اینکه در فکر و خیال میتوانست این مبارزه را ببرد. اگر او ۱۰۰٪ مطمئن به پیروزی خود نباشد، هیچ مبارزه ای را قبول نمیکند. او فقط به دنبال حریفانی است که توانایی خاک کردنشان را داشته باشد و تا آخر مبارزه میخواهد روی زمین آنها را نگه دارد. و پس از آن حرف مفت میزند و میگوید که بهترین فایتر دنیاست.

او سال ها در وزن سبک وزن سنگین یو اف سی بوده، بدون اینکه حتی بوی تایتل فایت هم به مشامش بخورد. او از این ناراحت است که من و تیاگو سانتوس به این وزن آمده ایم و پس از چند مبارزه به تایتل فایت رسیدیم. ولی او نمیخواهد قبول کند که افرادی مثل ما، ریسک میکنند و همه مبارزاتی که به آنها پیشنهاد میشود را نیز قبول میکنند.

تعداد مبارزات کوری اندرسون در سال ۲۰۱۸، سه مبارزه بود و او در سال ۲۰۱۹ هنوز مبارزه ای برگزار نکرده است. اسمیت در سال ۲۰۱۸، چهار مبارزه و در سال ۲۰۱۹ دو بار به میدان رفته است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.