صحبتهای دن لمبرت، مالک آمریکن تاپ تیم در مورد رابی لالر

lawler

کولبی کاوینگتون و رابی لالر در مسابقات یو اف سی‌ نیو آرک در مقابل هم ظاهر میشوند. در روزهای اخیر کاوینگتون از ترک رابی لالر از باشگاه آمریکن تاپ تیم پرده برداشت و بر این باور بود که لالر با این کار به آنها و دن لمبرت مالک این باشگاه پشت کرد. 

در مصاحبه‌ای با رادیو ‌ام ام ‌ای جانکی دن لمبرت در مورد رابی لالر گفت: 

از دید من فایترها می‌‌آیند و فایترها میروند. تمرکز ما به روی فایترهایی است که در باشگاه فعال هستند، نه آنهایی که ما را ترک کرده ا‌ند. من هیچ چیز بدی در مورد رابی لالر ندارم که بگویم. حتی اگر موردی برای گفتن داشتم او آخرین نفری بود که در موردش صحبت می‌کردم. یک نگاه به او بیندازید و به مقام و اعتبار او در این ورزش بنگرید. 
شما هرگز نمیتوانید در مقابل او با تبلیغات و صحبتها برنده شوید اما همانطور که گفتم ما به روی فایترهای باشگاه تمرکز داریم. سعی‌ ما این است که آنها را بهتر کرده و آماده مبارزه کنیم. کولبی در باشگاه ماست، رابی اما نیست، پس تمرکز ما به روی کولبی است.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.